Biuro projektu

ul. Przyszłość 6,
99-200 Poddębice

mail: dagmara555@op.pl

Żłobek Inna Bajka w Poddębicach prosi o składanie ofert cenowych na realizację  kursu na Opiekuna w Żłobku i Klubie Dziecięcym dla 2 osób  w ramach projektu „Mamo, tato wróć do pracy - ja idę do żłobka” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi Priorytetowej X Adaptacyjność pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Działania X.1 Powrót na rynek pracy osób sprawujących opiekę nad dziećmi w wieku do lat 3, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

ZMIANA KRYTERIÓW NABORU DO ŻŁOBKA!!!
W związku z dużym zainteresowaniem miejscem w żłobku unijnym mam pracujących zmieniliśmy kryteria naboru do naszego żłobka. Zatem zapraszamy również mamy pracujące, chcące utrzymać miejsce pracy i sprawujące opiekę nad dzieckiem w wieku do lat trzech do składania formularzy rekrutacyjnych. Formularze dostępne są na naszej stronie internetowej jak i również w biurze projektu przy ul. Przyszłość 6. Czekamy na mamy i ich pociechy. Termin składania dokumentów - do końca miesiąca. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej sali żłobkowej i zapisywania się do naszej Placówki.Zapewniamy świetną zabawę i najlepszą opiekę w mieście dla Waszych Maluszków. Informacje pod numerem telefonu: 883-715-433.

Kochani Rodzice!!!

Przedłużamy rekrutację do naszego żłobka unijnego. Zachęcamy do pobierania i składania dokumentów rekrutacyjnych. Termin do 27.09.2018 . Czekamy na Was i Wasze pociechy!!!

22.11.2018 r.

Zaproszenie do składania ofert cenowych dotyczących realizacji usługi aktywizacji zawodowej w
ramach projektu „Mamo, tato wróć do pracy - ja idę do żłobka” w ramach Działania X.1 Powrót na
rynek pracy osób sprawujących opiekę nad dziećmi w wieku do lat 3 Regionalnego Programu
Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Pobierz zapytanie i załączniki
- zapytanie.docx
- formularz.docx

Ruszyła rekrutacja do nowo utworzonego ŻŁOBKA INNA BAJKA.

Jeżeli jesteś rodzicem opiekującym się dzieckiem do lat 3, chcesz bezpiecznej opieki dla swojej pociechy, potrzebujesz wsparcia w powrocie do pracy - sprawdź czy kwalifikujesz się do projektu.

Poszukujemy rodziców, którzy:
- są BEZROBOTNI lub BIERNI ZAWODOWO - obejmiemy ich doradztwem, szkoleniami zawodowymi oraz stypendium szkoleniowym, GWARANTUJEMY BEZPŁATNE CZESNE I WYŻYWIENIE W ŻŁOBKU;

- PRACUJĄ lub PROWADZĄ WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ, pozostających na urlopie macierzyńskim, ojcowskim lub rodzicielskim - OPŁATA ZA WYŻYWIENIE DZIECKA 7,00 ZŁ DZIENNIE, BEZPŁATNE CZESNE;
- UCZĄ SIĘ/PRACUJĄ lub ZAMIESZKUJĄ NA TERENIE POWIATU PODDĘBICKIEGO (woj. łódzkie)

Proces rekrutacji trwa od 01.08.2018 do 16.09.2018 roku.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014- 2020

Od 1.08.2018r. zaczynamy realizację projektu "Mamo, tato wróć do pracy - ja idę do żłobka" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu

Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014- 2020 i tym samym wszystkich zapraszamy do naszego nowego Żłobka.