KONTAKT

Biuro projektu
Żłobek Inna Bajka

ul. Przyszłość 6,
99-200 Poddębice

Tel. 883 715 433
mail: dagmara555@op.pl

ZMIANA KRYTERIÓW NABORU DO ŻŁOBKA!!!
W związku z dużym zainteresowaniem miejscem w żłobku unijnym mam pracujących zmieniliśmy kryteria naboru do naszego żłobka. Zatem zapraszamy również mamy pracujące, chcące utrzymać miejsce pracy i sprawujące opiekę nad dzieckiem w wieku do lat trzech do składania formularzy rekrutacyjnych. Formularze dostępne są na naszej stronie internetowej jak i również w biurze projektu przy ul. Przyszłość 6. Czekamy na mamy i ich pociechy. Termin składania dokumentów - do końca miesiąca. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej sali żłobkowej i zapisywania się do naszej Placówki.Zapewniamy świetną zabawę i najlepszą opiekę w mieście dla Waszych Maluszków. Informacje pod numerem telefonu: 883-715-433.