KONTAKT

Biuro projektu
Żłobek Inna Bajka

ul. Przyszłość 6,
99-200 Poddębice

Tel. 883 715 433
mail: dagmara555@op.pl

Ruszyła rekrutacja na miejsca w ŻŁOBKU INNA BAJKA w ramach projektu "Mamo, Tato wróć do pracy - ja idę do żłobka". Jeżeli jesteś rodzicem opiekującym się dzieckiem do lat 3, chcesz bezpiecznej opieki dla swojej pociechy, potrzebujesz wsparcia w powrocie do pracy - sprawdź czy kwalifikujesz się do projektu. Poszukujemy rodziców, którzy: - są BEZROBOTNI lub BIERNI ZAWODOWO - obejmiemy ich doradztwem, szkoleniami zawodowymi oraz stypendium szkoleniowym, GWARANTUJEMY BEZPŁATNE CZESNE I WYŻYWIENIE W ŻŁOBKU; - PRACUJĄ lub PROWADZĄ WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ, pozostających na urlopie macierzyńskim, ojcowskim lub rodzicielskim - OPŁATA ZA WYŻYWIENIE DZIECKA 7,00 ZŁ DZIENNIE, BEZPŁATNE CZESNE; - PRACUJĄCYCH, chcących utrzymać miejsce pracy i sprawujących opiekę nad dzieckiem w wieku do lat trzech; - UCZĄ SIĘ/PRACUJĄ lub ZAMIESZKUJĄ NA TERENIE POWIATU PODDĘBICKIEGO (woj. łódzkie) Proces rekrutacji trwa od 23.07.2019 do 23.08.2019 roku. Formularze rekrutacyjne, regulamin i informacje w zakładce ŻŁOBEK UNIJNY -> REKRUTACJA